הערסט – טכנולוגיה למהדרין

״הערסט – טכנולוגיה למהדרין״ נוסדה על ידי קבוצת אנשי עסקים ויזמים חרדיים על מנת להביא את בשורת Apple לציבור החרדי בארץ ישראל ומחוצה לה.

המייסדים נפנו לגשת אל מלאכה מורכבת זו בעקבות דרישה הולכת וגוברת מתוך ציבור אנ״ש העובד לצורך פרנסתו, בדבר הנגשה היסטורית של המכשירים הטובים והמאובטחים בעולם מבית Apple לציבור החרדי העובד.

ולאחר שנתקבלו פניות מבתי גדולי ישראל באשר לצורך ההולך וגובר בציבור לאמצעי תקשורת מתקדמים, מותאמים לאורח חייו של הציבור הנשמע להוראות הרבנים.

מלאכת הפיתוח של הערסט, אותה הנגשה היסטורית של Apple לציבור אנ״ש, נמשכה כשלוש שנים ובחסדי שמים כעת זכינו לברך על המוגמר.

במשך תקופת הפיתוח, חווינו עליות ומורדות עד כדי שכך שלעיתים נדמה היה, כי יש קושי טכנולוגי רב בהגעה אל היעד אשר הוצב לנו מבתי גדולי ישראל, אייפון ואייפד כשרים למהדרין, ללא ספק וללא חשש ובמקום שבו היה ספק, מבחינתנו לא היה ספק וחזרנו אל שולחן העבודה על מנת להסיר כל ספק וכל צל של חשש.

במשאבי פיתוח לא חסכנו והשקענו דמים מרובים, בתחום משאבי האנוש, שכרנו את הטובים שבטובים. שותפים לפיתוח הערסט, אנשי מקצוע בכירים מעולם התקשורת בישראל, אנשי מקצוע מובילים מעולמות הסייבר והגנת התוכן.

בפני הערסט ניצבים שני עוגנים אשר היוו וכן ישמשו נר לרגלינו גם מכאן ואילך.

ציות מוחלט להוראות הרבנים שליט״א ללא כחל וסרק.

מחוייבות ברת קיימא למשתמשים שלנו שהם הם הנכס המרכזי והראשון במעלה של הערסט.

אנו נעשה כמיטב יכולתנו לספק עבורכם את השירות המקצועי והטוב ביותר, בטרם הרכישה וביתר שאת לאחר שבחרתם להצטרף למשפחת הערסט.

ובשם ה’ נעשה ונצליח.

 

הפיצו את הבשורה
דילוג לתוכן